Łukasz Trojanowski | Krzysztof Czyż | Grzegorz Kęsik

Grzegorz Kęsik – Prezes Zarządu

Doktor nauk o polityce i administracji (specjalność: samorząd terytorialny, polityka wobec przestrzeni historycznych). Wykładowca Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Prowadzi stronę: RekonstrukcjeiOdbudowy.pl oraz współprowadzi stronę: ArchitekturaCiechanowa.pl Członek INTBAU Polska, Stowarzyszenia Wolontariat Pamięci oraz Stowarzyszenia „Sokołówek”.

Krzysztof Czyż – Członek Zarządu

Studia z historii sztuki ukończył na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Członek stowarzyszenia INTBAU Polska. Do jego zainteresowań należą: rekonstrukcja historyczna, architektura obronna, rzemiosło artystyczne. Autor większości postów na profilu facebookowym RiO, powielonych na stronie RekonstrukcjeiOdbudowy.pl

Łukasz Trojanowski – Członek Zarządu

Najmłodszy w zarządzie, z wykształcenia matematyk, dla którego Alma Mater to Uniwersytet Gdański, a zawodowo korepetytor na pełen etat. Pasjonat architektury klasycznej oraz rekonstrukcji i odbudów. Snuje ambitne plany by w przyszłości zacząć działalność gospodarczą w tym segmencie rynku.